Rüyada patronun su istemesi

Rüyada patronun su istemesi çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, bolluk ve bereket göreceğine, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada patronun su istemesi gördüyseniz:

  • Alelacele yeni başlangıçlar yapma veya yeni kararlar alma durumları söz konusu olabilir.

Rüyada patronun vurması maddi açıdan zarara uğranacağına, iş hayatında çok güzel çalışmalar gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada patronun evlenmesi karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına, öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine rivayet eder.

Rüyada patronun övmesi başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada patronun bir şey istemesi elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına, fakir fukaraya yardım edileceğine ve bu sayede bol bol hayır duası alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada patronun ev vermesi rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, yaşamının afiyet içinde sürüp gideceğine, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına tabir olunur.

Rüyada patronun bağırması işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına inanılır.

Rüyada patronun su istemesi başarılı adımlar atacağına, yol kat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada patronun ağlatması yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.