Rüyada perde göstermek

Rüyada perde göstermek bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, kazancının sürekli artacağına, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, ekonomik durumunun düzeleceğine, her attığı adımı paraya çevireceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına inanılır.

Rüyada perde göstermek gördüyseniz:

  • Bazı konularda girişimde bulunarak, yer değiştirerek veya başka birisine dönüşerek hayatınızı iyileştirebileceğinizi düşünüyorsanız bir şeyler yapmanın zamanı geldiğini görebilirsiniz.

Rüyada perde beğenmek enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada perde kısaltmak pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına ve alışkın olduğu yüksek yaşam standartlarının düşeceğine rivayet eder.

Rüyada tül perde açmak çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada perde kaybetmek sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine alamet etmektedir.

Rüyada perde ütülemek belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, iç sıkıntınızın azalacağına yorulmaktadır.

Rüyada tül perde seçmek çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada tül perde görmek huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına delalettir.

Rüyada perde değiştirmek ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına, böylelikle yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments