Rüyada perde kısaltmak

Rüyada perde kısaltmak hayatının çok daha kolay hale geleceğine, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına, inancından ödün vereceğine, bir takım sorunlar çıkacağına, yapılan işte yeniden kara geçileceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine delalet eder.

Rüyada perde kısaltmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren alanlarda bambaşka bir yöne çekildiğinizi hissediyor olabilirsiniz.

Rüyada perde dükkanı kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna rivayet etmektedir.

Rüyada pembe tül perde rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapalı perde herkesten ileriye gideceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına tabir olunur.

Rüyada tül perde görmek cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına delalet eder.

Rüyada perde sökmek üzüntülerin mutluluğa döneceğine, sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada perde yemek etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada tül perde açmak maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada perde yıkatmak eğer üzüntü yaşıyorsanız bu üzüntülerin dağılıp yerini mutluluğa bırakacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments