Rüyada pudra rengi topuklu ayakkabı giymek

Rüyada pudra rengi topuklu ayakkabı giymek yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğine, takdir edileceğine, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada pudra rengi topuklu ayakkabı giymek gördüyseniz:

  • Bazı konular kendiliğinden ilerlemiyor diye vazgeçmeniz hata olabilir.

Rüyada pudra rengi topuklu ayakkabı giymek başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, işlerinin bozulacağına, yeni bir haneye sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada pudra rengi topuklu ayakkabı sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına tabir olunur.

Rüyada pudra topuklu ayakkabı görmek allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine, mücadeleden vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada altın rengi topuklu ayakkabı giymek deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, kişinin bu sayede yüzünün gülmeye başlayacağına, yüzüne kan geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gümüş rengi topuklu ayakkabı giymek işlerin iyiye gideceğine, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada kahve rengi topuklu ayakkabı giymek ağız tadına kavuşacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına yorulur.

Rüyada altın rengi topuklu ayakkabı görmek karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada pudra rengi ayakkabı görmek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına ve musibet dolu görüleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.