Rüyada renkli yavru kedi görmek

Rüyada renkli yavru kedi görmek maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, daha sonra yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, rüya sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine inanılır.

Rüyada renkli yavru kedi gördüyseniz:

  • Ani ayrılıklar görülebilir, birisi yüzünden bir acı yaşayabilirsiniz.

Rüyada renkli yavru kedi görmek maddi ve manevi açıdan zarara uğranılacağına, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine, bahtın açık olmasına inanılır.

Rüyada gri renkli yavru kedi görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz renkli yavru kedi görmek sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına, hem de rüya sahibinin hayatı ile ilgili daha çok problemle boğuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil renkli yavru kedi görmek bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı renkli yavru kedi görmek hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına, fiziksel olarak da, ruhsal olarak da yenilenerek, önemli kararlar alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada renkli renkli kedi görmek vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, büyük atılımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada yavru köpek ve yavru kedi görmek ortalığın sakinleşip, durulacağına, işinin gücünün de rast gideceğine tabir olunur.

Rüyada yavru kedi ve yavru köpek görmek kişinin hayal kırıklığı yaşayacağına, yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.