Rüyada saat kordonu kırılması

Rüyada saat kordonu kırılması hayatının karışacağına, işinin yoluna gireceğine, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına yorulur.

Rüyada saat kordonu kırılması gördüyseniz:

  • Yanıltıcı durumlara dikkat etmelisiniz.

Rüyada saat kordonu kırılması yaşamdan yana alınabilecek tüm tatları alacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, tatil ya da dünya turuna çıkacağına tabir olunur.

Rüyada siyah saat kordonu görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine bu sayede daha güçlü ve daha donanımlı hale geleceğine işarettir.

Rüyada saat kordonu takmak sırtından terler akıtarak ama yine de ekmeğine leke sürmeyeceğine, yeni işler alacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kol saat kordonu görmek bütçesinin genişleyeceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kordonu kırık saat görmek çok zor günler geçirileceğine, bir sebeple çok zarar edeceğine yorulur.

Rüyada saat kordonu değiştirmek çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, makamından olacağına inanılır.

Rüyada kordonu kopmuş saat görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, sevdiği birine hediye alacağına alamet etmektedir.

Rüyada saat kordonu görmek elde edilen kazancın günden güne daha da fazla artacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments