Rüyada saat

Rüyada saat sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına, ömür boyu devam edeceğine, para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına delalet eder.

Rüyada saat gördüyseniz:

  • Çevrenizdekileri dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada saat sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor saat söylenen kötü sözler yüzünden kardeşlerin arasının bozulacağına, borçların ve dertlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada saat ayarlamak aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, bunun şans olacağına, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır getireceğine tabir olunur.

Rüyada saat hesaplama attığı her adımla çok daha fazla kazanç elde edeceğine ve sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni saat istediği herşeye sahip olacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada saat satmak haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, kendisini çok huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada saat durması büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına inanılır.

Rüyada kol saat görmek zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, dertlerin biteceğine, bir sebeple çok daha dikkatli ve akıllıca adımlar atarak uğrayabileceği zararları engelleyebileceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments