Rüyada saçları uzun

Rüyada saçları uzun dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına, iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, çeşitli fırsatlar elde edeceğine, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına, işinde profesyonel kimse olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada saçları uzun gördüyseniz:

  • Duygusal denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Rüyada saçları yolmak kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, o kapıyı kapatacağına ya da kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine işarettir.

Rüyada saçları uzaması başarısının düşeceğine, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına rivayet eder.

Rüyada saçları beyazlamak onlarla hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, dayanışma içinde kalacağına, sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına alamet eder.

Rüyada saçları kısaltmak aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçları uzun dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, elinin bollaşacağına yorulur.

Rüyada saçları sarmak çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada saçları kazıtmak ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına yorulur.

Rüyada saçları çıkmak el üstünde tutulacağına, büyük bir ilgi ve değer göreceğine, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.