Rüyada saçların bir kısmını beyazlamış görmek

Rüyada saçların bir kısmını beyazlamış görmek zahmetli bir işin sona ereceğine, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, bu duruma bağlı olarak çok büyük başarılar kazanacağına, eşine değerli hediyeler alacağına, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada saçların bir kısmını beyazlamış gördüyseniz:

  • Belli bir olayın, konunun veya anlaşmanın şartları tartışma konusu olabilir.

Rüyada saçların bir kısmını beyazlamış görmek endişelerinin bitip yerini mutluluğun alacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine tabir olunur.

Rüyada saçının bir kısmını beyazlamış görmek büyük bir ferahlama yaşayacağına, dinç kalacağına işarettir.

Rüyada saçlarının bir kısmını beyazlamış görmek gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine inanılır.

Rüyada saçların beyazlamış olduğunu görmek elinin değdiğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine tabir olunur.

Rüyada başının bir kısmını kel görmek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine alamet eder.

Rüyada kabenin bir kısmını görmek kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada borcunun bir kısmını ödemek toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine yorulur.

Rüyada saçın ön kısmını kazıtmak yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments