Rüyada sağ elde yara görmek

Rüyada sağ elde yara görmek sorunların biteceğine, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, aile hayatının hayır getireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, laf taşıyan biri yüzünden çekilecek üzüntüye delalettir.

Rüyada sağ elde yara gördüyseniz:

  • Size yardım etmek isteyen dostlarınız uzaklaşma eğiliminde olabilirler.

Rüyada sol elde yara dostlarının ve yakın çevresinin her zaman güvenilir olacağına, huzursuz ve mutsuz günlerin geride kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ elde yara görmek güç, kudret ve iman sahip olacağına, maddi çıkmazların biteceğine delalet eder.

Rüyada sol elde yara görmek huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada elde açık yara görmek sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elde yara sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, çok büyük başarılar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada elde çıkan yara girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, bu zarar yüzünden alınan borcun uzun bir süre boyunca ödenemeyeceğine, gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden rüya sahibinin ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, kızı olanların da gelin edeceğine delalet eder.

Rüyada elde kolda yara görmek hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, kazancının artacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada elde büyük yara görmek bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments