Rüyada şapka bulmak

Rüyada şapka bulmak zor durumların tatlıya bağlanacağına, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine, renk ve eğlence geleceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, rahatsızlık vereceğine, umutsuzluğa düşeceğine, rahatının ve sağlığının bozulacağına tabir olunur.

Rüyada şapka bulmak gördüyseniz:

  • Eşiniz ya da sevgiliniz size karşı çok ilgisiz davranabilir, onda yaratacağınız gerilim aranızın iyice açılmasına sebeb olabilir.

Rüyada yırtık şapka sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine işarettir.

Rüyada gri şapka takmak rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, şansının açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil şapka hayattan daha zevk alacağına, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına rivayet eder.

Rüyada şapka düşürmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine işarettir.

Rüyada şapka satmak verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, hayır getirecek yollara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada şapka uçması tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada şapka verilmesi disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına işarettir.

Rüyada şapka diktirmek çok üzüntülü ve sorunlu olaylar yaşanacağına, çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.