Rüyada şapka düşürmek

Rüyada şapka düşürmek akabinde de acı çekerek vefat edeceğine, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, özellikle genç kimselere karşın koruyucu bir rol üstleneceğine, arkasından gıybet edeceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan rüya sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına işaret etmektedir.

Rüyada şapka düşürmek gördüyseniz:

  • Kayıplar veya imajınızı olumsuz etkileyebilecek olaylar söz konusu olabilir.

Rüyada gri şapka takmak sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada mor şapka görmek kazancının her gün daha fazla artacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada şapka verilmesi kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, canının sıkılacağına ve insanlara karşı utanç içinde olup kendini kötü hissedeceğine yorulur.

Rüyada yırtık şapka iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine işaret etmektedir.

Rüyada hediye şapka hasta olanın da iyileşeceğine, mal mülk kazanacağına rivayet eder.

Rüyada şapka atmak sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, ortaklık kurduğu bir kişinin kendisini yarı yolda bırakacağına alamet etmektedir.

Rüyada şapka uçması işinden ve ekmeğinden olacağına, düştüğü zor durumlardan allah’ın yardımı ile kurtulacağına, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada şapka diktirmek sevinçli ve güzel günler görüleceğine, elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.