Rüyada sarhoş olup hatırlamamak

Rüyada sarhoş olup hatırlamamak rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, işlerinin yolunda gideceğine, şansının bahtının açılacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, yeni bir işe girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde üst bir mevkiye terfi edileceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada sarhoş olup hatırlamamak gördüyseniz:

  • Evinizi, gayrimenkullerinizi, yatırımlarınızı veya ailenizle ilgili endişelerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada sarhoş olup hatırlamamak evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarhoş olup ayılmak başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine sıkıntıların ve zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine ve sevilen kişilerle çok büyük mutluluklar yaşanacağına, ancak yine de çok daha mutlu zamanlar geçirilen eski dönemlerin mumla aranacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarhoş olup sızmak deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, her koşulda allah yolundan yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarhoş olup uyumak sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına delalettir.

Rüyada sarhoş olup dans etmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine inanılır.

Rüyada sarhoş olup kavga etmek el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına yorulur.

Rüyada sarhoş olup düşmek işlerinin sorunlarından ötürü bozulacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine alamet eder.

Rüyada sarhoş olup kusmak yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.