Rüyada sarı şeyler görmek

Rüyada sarı şeyler görmek her türlü konforsa sahip olunacağına, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, kendi ailesi ile de arasının açılacağına, tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, bahtının açık olacağına, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı şeyler gördüyseniz:

  • Kendi işinizle uğraşın.

Rüyada sarı şeyler görmek sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı renkli şeyler görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada zıt şeyler görmek ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, hak yolundan sapmadan ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada bir şeyler yıkamak çevresinin genişleyeceğine, geç de olsa arzu ettiği mutluluğu yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada bir şeyler okumak başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına inanılır.

Rüyada bir şeyler duymak hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada bir şeyler dağıtmak çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine yorulur.

Rüyada bir şeyler toplamak şanslı günlerin kapıda olduğuna, kazançlı bir adım atılacağına inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.