Rüyada sarı taksi çalmak

Rüyada sarı taksi çalmak hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına, çok gereksiz ve yanlış atılımların yapılacağına inanılır.

Rüyada sarı taksi çalmak gördüyseniz:

  • Kendi ortamınızdan fazla uzaklaşmamalısınız.

Rüyada sarı taksi çalmak rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı taksi görmek kazancında artış olacağına, gerçeklere yüz çevrileceğine yorulur.

Rüyada sarı taksi almak kalp kırmayacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına delalettir.

Rüyada sarı taksi satın almak moralinin, keyfinin yerine geleceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada sarı ticari taksi görmek umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada sarı taksi beklemek gittiği yolda yalnız kalacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen rüya sahibinin sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, sevdiklerine, verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine alamet eder.

Rüyada sarı taksi çarpması yeni bir ortaklık kurulacağına, birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, yaptığı çalışmaların beklenenden daha fazla kazanç getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada sarı taksi ile yolculuk yapmak artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.