Rüyada saten perde görmek

Rüyada saten perde görmek haksızlık ve nankörlük göreceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, göğüs germek zorunda kalınacağına, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına ve daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine, allah katında yükseleceğine inanılır.

Rüyada saten perde gördüyseniz:

  • Çok hoşunuza gidecek olan bir zafer kazanmanız olasıdır.

Rüyada saten perde görmek dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, doğru adımlar atamayıp, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada mavi saten perde görmek sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada beyaz saten perde görmek allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, eskileri yâd edeceğine delalettir.

Rüyada mor saten görmek büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine işaret eder.

Rüyada saten iç çamaşırı işlerinin büyüyeceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, sıkıntı dolu ve sorun yaşayacağı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada saten giymek insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine yorulmaktadır.

Rüyada mor saten elbise geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına ve sayısız fırsatlar elde edeceğine, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada pembe saten görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, tatsızlıkların sona ereceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments