Rüyada satırla saldırıya uğramak

Rüyada satırla saldırıya uğramak evliliğinde yaşadığı sıkıntılar nedeniyle iş hayatında da moralsizleşeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, bu sayede uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, dünyada helal mal yemeye ve helal kazanca, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, yüzünün güleceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada satırla saldırıya uğramak gördüyseniz:

  • Meslek hayatınızda fikirlerinizin hemen dikkate alınmaması sizi sinirlendirebilir.

Rüyada satırla saldırıya uğramak çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine delalettir.

Rüyada satırla el kesmek ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada satırla kesmek ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini satırla kesmek yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına delalettir.

Rüyada satırla birine saldırmak hastalıkların da kalıcı olmayacağına, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine alamet eder.

Rüyada satırla yılan öldürmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, allah’ın izni ile çok hayırlı ve güzel mevkilere terfi edeceğine ve adından sıkça söz ettiren biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada satırla adam kovalamak çok üst mevkilerde bazı kademelere terfi edileceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada satırla kavga etmek bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments