Rüyada savaşan gemiler görmek

Rüyada savaşan gemiler görmek zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, işlerini daha iyi duruma getirmek için bu kişilerden destek isteyeceğine, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, kısmetin ve talihin açılacağına, işlerin iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada savaşan gemiler gördüyseniz:

  • Elinize geçen bilgilere veya kulaktan dolma haberlere inanmayın.

Rüyada savaşan gemiler görmek emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada savaşan uçaklar her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, maddi gücünün artacağına inanılır.

Rüyada çok büyük gemiler görmek sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, gelirinin daimi olacağına yorulur.

Rüyada uçan gemiler görmek kişinin eğitim hayatından başlayarak iş hayatı ve tüm hayatı boyunca çok başarılı olacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yanan gemiler görmek zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine yorulur.

Rüyada bir sürü gemiler görmek çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocaman gemiler görmek bir sebeple etrafındaki bazı insanlar ile arasının açılacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, herkesin şaşırtılacağına delalet eder.

Rüyada denizde gemiler görmek bir birlikteliğin sona ereceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.