Rüyada şeker ve un görmek

Rüyada şeker ve un görmek sıkıntıların son bulacağına, patron koltuğuna yükseleceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, aile hayatındaki muhabbetin artacağına rivayet eder.

Rüyada şeker ve un gördüyseniz:

  • Sezgilerinizi iyi kullanın, acil çözümsellikden ziyade içgüdülerinizi dinleyin.

Rüyada şeker görmek toz şeker iyileşeceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada toz şeker ve küp şeker görmek diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, kurulu bir düzenin sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada şeker gör atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sıkıntı getirecek bazı olaylar yaşanacağına, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına alamet eder.

Rüyada çay ve şeker görmek başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına delalettir.

Rüyada un şeker görmek itibar, güç ve para kaybedeceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kesme şeker ticarette, dostlukta ve evlilikte başarısız ve mutsuz olacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine işaret eder.

Rüyada şeker bitmesi parasal krizler yaşanacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine işarettir.

Rüyada şeker süpürmek büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.