Rüyada selamı almamak

Rüyada selamı almamak sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zor günlerini arkasında bırakacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, işlerin büyük kazanç getireceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, evine huzur ve bereketin geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada selamı almamak gördüyseniz:

  • Sizi kötü göstermek isteyen kişiler fırsat bekliyor olabilir, imajınızı korumalısınız.

Rüyada selamı almamak eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, çok zor olarak görülen işleri kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker selamı almak yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.

Rüyada köpeğe kıtmirin selamı var demek eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, kalp kırıklığı olacağına, aile büyüklerinden birinin kaybedileceğine yorulmaktadır.

Rüyada asker selamı vermek ne demek işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, koltuğunun yükseleceğine, maddi gücünün katlanacağına yorulur.

Rüyada asker selamı görmek sevdiği kişilerle kurduğu ortaklılarda büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına ancak ne yaparsa yapsın yine sıkıntılı durumlara düşeceğine tabir olunur.

Rüyada selami şahini görmek yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine alamet eder.

Rüyada komutana asker selami vermek işinden uzaklaşacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına delalettir.

Rüyada verilen selamı almamak çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, günah işleyeceğine yorulmaktadır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments