Rüyada sele kapılmak ihya

Rüyada sele kapılmak ihya uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine, gerekirse bulunduğu ortamı terk edeceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına ve bir anda büyük kazanç getireceğine, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına işaret eder.

Rüyada sele kapılmak ihya gördüyseniz:

  • Geçmişte size faydası dokunmuş kişilere yardımcı olabilir veya borcunuz olan grup veya topluluklara maddi manevi borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Rüyada sele kapılmak ihya kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle sele kapılmak gün günden daha da kötüye gideceğine, gelecekle ilgili umutların yıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çamurlu sele kapılmak karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada yağmurda sele kapılmak çok hayırlı ve güzel gelişmelerin olacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada araba ile sele kapılmak büyük bir borcun altına gireceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada bulanık sele kapılmak iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına tabir olunur.

Rüyada sele kapılmak çok iyi işler ortaya konacağına, başarıya ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sele kapılmak diyanet alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments