Rüyada serçe kuşu öpmek

Rüyada serçe kuşu öpmek yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, rahatlığa erileceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, yapılan işte ustalaşılacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine işarettir.

Rüyada serçe kuşu öpmek gördüyseniz:

  • Mevcut ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir, işe yaramayan ilişkilerden kurtulmak isteyebilirsiniz.

Rüyada serçe kuşu kesmek sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine alamet eder.

Rüyada serçe kuşu uçurmak zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine delalettir.

Rüyada serçe kuşu öpmek kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına, insanlar arasında iyi anılır olacağına delalettir.

Rüyada serçe kuşu beslemek ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni işkollarına girileceğine, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına yorulur.

Rüyada serçe kuşu görmek ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, bu yüzden yeni bir yola başvurulacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına işarettir.

Rüyada evde serçe kuşu görmek hem moral hem de sermaye kaybedeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yavru serçe kuşu beslemek anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, elinde bulundurduğu imkânlar ile işlerinde iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir sürü serçe kuşu görmek sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments