Rüyada serçe parmak ucunun kopması

Rüyada serçe parmak ucunun kopması aile düzeninde de bozulmalar yaşanacağına, şansının kendinden yana olacağına, planların tutmayacağına, ayağa kalkacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına alamet etmektedir.

Rüyada serçe parmak ucunun kopması gördüyseniz:

  • Çevrenizde kaba veya sorun çıkartmaya eğilimli kişiler olabilir, onları affederseniz, puan kazanabilirsiniz.

Rüyada serçe parmak ucunun kopması başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, kafasının sakinleşeceğine tabir olunur.

Rüyada parmak ucunun olmaması yardımcı olmayacağına, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına delalettir.

Rüyada parmak ucunun kanaması iyi evlilikler yaparak, evlatlarının hayrını göreceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada parmak ucunun yanması gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, istediği başarıya kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayak parmak ucunun kopması sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, borçlanacağına, hastalanacağına, yanlış kişilere denk geleceğine delalettir.

Rüyada serçe parmak kopması kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine işaret etmektedir.

Rüyada serçe parmak tırnağı büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, yolunda gideceğine ve kazancın artarak bolluğun ve bereketin yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada serçe parmak kanaması işte de mutlu olunacağına, şansın önünün kesileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments