Rüyada sesinin kısık olması

Rüyada sesinin kısık olması allah katında yükseleceğine, işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, darlık içine düşeceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, başarının düşeceğine, sevdiği kişilerden ihanet göreceğine işaret eder.

Rüyada sesinin kısık olması gördüyseniz:

  • Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür.

Rüyada sesinin kısık olması mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, huzura ve esenliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada sesinin kısık çıkması istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, eğlence ve renk geleceğine işarettir.

Rüyada sesinin kısık olduğunu görmek dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kısık gözle bakmak içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine yorulur.

Rüyada kısık sesle bağırmak sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, kazancının sürekli artacağına delalettir.

Rüyada kısık sesle şarkı söylemek bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine, elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada kısık ses zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına yorulur.

Rüyada sesinin kalınlaşması yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine inanılır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.