Rüyada sevdiği kızın yüz vermemesi

Rüyada sevdiği kızın yüz vermemesi uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, meslek hayatında başarı ve zafer elde edeceğine bu sayede hayallerindeki yaşama kavuşma fırsatı elde ederek her geçen gün çok daha güzel olaylarla karşılaşacağına, çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, kazancınızın artacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, yakın bir zaman içinde yaptığı bu şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, arsa veya gayrimenkul gibi değerli yatırımlar yaparak geleceğini düşünerek hareket edeceğine, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiği kızın yüz vermemesi gördüyseniz:

  • Dahice fikirleriniz kazanımlarınızı arttıracak.

Rüyada sevdiği kızın yüz vermemesi yardım edilen kişilerin ihanetle cevap vereceklerine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kızın ayağını görmek başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, maddi ve manevi olarak destek göreceğine delalet eder.

Rüyada sevdiği kızın annesini görmek uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, engel teşkil edeceğine ve onu karar aşamasında kısıtlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın başkasına verilmesi rüyayı gören kadınsa sıkıntılı bir döneme girileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına yorulur.

Rüyada sevdiği kızın gittiğini görmek amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın memesini görmek çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, makam sahibi olacağına, yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiği kızın elinden tutmak hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eşiyle birlik, dayanışma ve sevgi içinde olacağına, işinin gücünün rast gideceğine yorulur.

Rüyada sevdiği kızın nişanlandığını görmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, elindeki imkânları çok iyi bir şekilde kullanacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments