Rüyada sevdiğim kızın seni sevdiğini söylemesi

Rüyada sevdiğim kızın seni sevdiğini söylemesi sıkıntılarını bir köşeye atacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, üzüntülerin ve endişelerin biteceğine, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, işlerinin de rast gideceğine işarettir.

Rüyada sevdiğim kızın seni sevdiğini söylemesi gördüyseniz:

  • Diğerlerinin ne yapmak istediğini doğru anlamaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada sevdiğim kızın seni sevdiğini söylemesi hayatında olumlu değişiklikler olacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğim kızın seni seviyorum demesi üzücü durumların kişiyi yıpratmasına izin vermeden yok edileceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine bu sayede bolluk, bereket ve zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Rüyada bir kızın seni sevdiğini söylemesi evini ve ailesini unutacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğim kişinin seni sevdiğini söylemesi ruhsal açıdan bunalımda olmaya, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, arkadaştan görülecek faydaya işaret eder.

Rüyada sevdiğim erkeğin seni sevdiğini söylemesi mutlu, huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, rızkının her geçen gün daha da artacağına, pişman olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim birinin seni sevdiğini söylemesi kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, manevi olarak çok yıpranılacağına, beklediği kazancın aksine elindeki parayı da bu iş için harcayarak, inadından vazgeçmeyip daha da borçlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bi kızın seni sevdiğini söylemesi refah düzeyinin artacağına, işlerinin yolundan çıkacağına delalettir.

Rüyada tanıdığın bir kızın seni sevdiğini söylemesi ticaret ehli kişi olacağına, gözden düşeceğine, ayıplanacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments