Rüyada sevdiğin bir eşyanın kırılması

Rüyada sevdiğin bir eşyanın kırılması sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına, bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, hayatının da kolaylaşacağına, insanlardan uzaklaşılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, ondan manevi anlamda zarar göreceğine, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin bir eşyanın kırılması gördüyseniz:

  • Ters giden durumlar ya da ortaya çıkan engeller söz konusu olabilir.

Rüyada sevdiğin eşyanın kırılması sorunların bu sayede aşılacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin bir eşyanın kırılması kişinin bereketli bir döneme girerek, refah içinde yaşayacağına, ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin eşyanın zarar görmesi kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada eşyanın havalanması kendisine müjdeli haberlerin iletileceğine, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına inanılır.

Rüyada bir eşyanın yırtılması üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eşyanın değişmesi işsiz ve ekmeksiz kalacağına, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir eşyanın ıslanması bir mücevher takması ise erkek çocuğu olacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada bi eşyanın kaybolması şansının ve kısmetinin de açılacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments