Rüyada sevdiğin birinin evleneceğini duymak

Rüyada sevdiğin birinin evleneceğini duymak hedeflerine yaklaşacağına, yaşamının çalkantı, gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini ve onların çocuklarının olduğunu görme şansını sunacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, kişinin allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin evleneceğini duymak gördüyseniz:

  • İstekleriniz en kısa sürede yerine gelebilir, istekleriniz konusunda net olmalısınız.

Rüyada sevdiğin birinin evleneceğini duymak hem de iş hayatına yansıyacağına, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin evleneceğini söylemesi daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle evleneceğini görmek ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kızın evleneceğini görmek çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine ve kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin evleneceğini duymak çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine ve bu durumdan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada birinin evleneceğini söylemesi kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin evleneceğini duymak hastalıkların kişiye uzak duracağına, yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, zorluklarını aşmayı bileceğine rivayet eder.

Rüyada aileden birinin evleneceğini duymak rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, iflas edeceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments