Rüyada sevdiğin insan tarafından öpülmek

Rüyada sevdiğin insan tarafından öpülmek çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, sevdiği insanla arasına mesafe gireceğine, umutlarının söneceğine, başarılı olundukça özgüvenin artacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin insan tarafından öpülmek gördüyseniz:

  • Sevmediğiniz bir kimseyi misafir etmek ya da onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin insan tarafından öpülmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, getirisinden daha fazla olacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin insan tarafından terk edilmek varlıklı kimse olacağına, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada insan tarafından korkutulmak iyi geçiminin de bozulacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına işaret eder.

Rüyada insan tarafından boğulmak ırmağın dibi çamurluysa ve görünmüyorsa şerre yorumlanacak şeylerin olacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin tarafından öldürülmek ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine ve bu sayede başarılar kazanacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin tarafından ağlatılmak çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin tarafından izlenmek sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, kırgınlıkların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin tarafından terk edilmek keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, çözümsüz bazı olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.