Rüyada sevdiğin kişinin ev alması

Rüyada sevdiğin kişinin ev alması açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, bol nimete kavuşacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine, rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, işinin ehli durumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin ev alması gördüyseniz:

  • Duygularınızı kendinize saklamanız gerekiyor.

Rüyada sevdiğin kişinin iyi davranması çok sorunlu günler geçireceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin öpmesi uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına ve daha sonara bu kişileri cezalarını çekmeleri için kolluk kuvvetlerine vereceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bu projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin konuşmaması yapayalnız ve kötü hissedeceğine, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin gülmesi elinde kalan bazı şeylerden ötürü sorunlu bir durum yaşayacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sevgilisi doğru seçimler yapacak olan rüya sahibinin hangi işe el atarsa atsın son derece başarılı olacağına, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kişinin küsmesi hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin yüz vermemesi hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin başkasını sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, sorunların kısa bir zaman içinde biteceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments