Rüyada sevdiğin kişinin sana kızgın olduğunu görmek

Rüyada sevdiğin kişinin sana kızgın olduğunu görmek yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, moralinin yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin sana kızgın olduğunu gördüyseniz:

  • Yapmak isteyeceğiniz pek çok şey olmasına rağmen zaman zaman sizden kaynaklanan, zaman zamanda çevrenizdeki olayların olumsuz gelişmesi yüzünden birtakım engellerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kişinin sana kızgın olduğunu görmek elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, tövbelerin amacına ulaşacağına, duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana aşık olduğunu söylemesi kendisini hiç olmadığı kadar sıkışmış hissedeceğine ve yoğun bir duygu seline kapılacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin kişinin kızgın olması ruh sağlığının bozulacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana kızgın olduğunu görmek aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen kişinin kızgın olduğunu görmek başarılarının artacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölen bir kişinin kızgın olduğunu görmek maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, bu yüzden maddi sıkıntıya düşeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin sana yazması başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına, anne baba ile ters düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin sana göz kırpması iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments