Rüyada sevdiğine trip atmak

Rüyada sevdiğine trip atmak çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, rütbesinin yükseleceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğine trip atmak gördüyseniz:

  • Poziyonunuzu, imajınızı veya statünüzü değiştiren bir ilişki, ortaklık veya iş birlindeki bir değişiklik içinde aldatıcı etkileir barındırmasına rağmen ilerlemeniz için ihtiyaç dahilinde olabilir.

Rüyada sevdiğine trip atmak iyi, hayırlı bir evlat olacağına, başarılı bir şekilde işlerini gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada trip atmak dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada birinin trip atması zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada sevgiliye trip atmak bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine, verilen bir karardan ötürü pişman olunacağına, yapılan işlerin bir kısmının karşılığının alınamamasından ötürü darboğaza girileceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşa trip atmak kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, hayatını kazanırken keyif alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilinin trip atması bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına, hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada trip attığını görmek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın trip atması sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, evinde ve işinde yardımcıları olacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Bir yorum “Rüyada sevdiğine trip atmak

  1. Rüyamda sevgilimle evlendipimi bir kızımızın olduğunu gördüm. Fakat rüyada gördüğüm tuhaf şey şu, saçları bembeyazdı ve ben ona tirp atıyordum o da beni çok seviyordu ve hep sevdiğini söylüyordu. Kısa bir süre sonra babamla birlikte yokuş yolu yürüyordu ona gitme dediğim halde gitti. En sonunda bana rüyada şunu dediler annen öldü baban tek yürüyor ve eşinde tek yürüyecek diye
    . Ağlayarak eve döndüm ve sevgilim bana bir fotoğraf göndermişti fotoğrafa baktığımda hepsi pencere fotoğrafıydı. Sizce anlamı nedir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.