Rüyada sevdiğini başka kadınla görmek

Rüyada sevdiğini başka kadınla görmek zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, güzel bir iş fırsatına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğini başka kadınla gördüyseniz:

  • Geleneksel veya alışılmış şekilde düşünürseniz bazı ilişkilerinizin kontrolünü ele almak isteyebilirsiniz.

Rüyada sevdiğini başka kadınla görmek birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğini başka kadınla yatakta görmek kazalara ve kötülüklere yakın olacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğini başka bir kadınla görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine işaret eder.

Rüyada başka kadınla yakalanmak istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada başka bir kadınla oynaşmak sağlıklı beslenileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada başka bir kadınla yakınlaşmak büyük aşamalar kaydedeceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine işarettir.

Rüyada başka kadınla gezmek büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, neşeyi ve sağlığı bulacağına işaret eder.

Rüyada başka bi kadınla öpüştüğünü görmek sürekli bazı aksiliklerle karşılaşılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.