Rüyada sevdiğini konuşmak

Rüyada sevdiğini konuşmak neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine, rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, her zaman evlatları arasında ayırım yapan bir aileye sahip olmak yüzünden güvensiz biri olacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğini konuşmak gördüyseniz:

  • Yaşamınızı idame ettirme konusunda yapacağınız değişiklik gelecek vaat ediyor.

Rüyada eski sevdiğini ve yeni sevdiğini görmek kendisini iyi ve huzurlu hissedeceğine, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine yorulur.

Rüyada sevdiğini başkasını sevdiğini görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada sevdiğini affetmek dertlerine derman bulacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyulacağına, kredi çekileceğine yorulur.

Rüyada sevdiğini öpmek hayırlı bir şekilde başlayan bazı projelerin zarar ederek yarıda kalacağına, parasal ferahlığa çıkılacağına, refaha erişileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğini sevmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına, büyük zararlara uğrayacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine işarettir.

Rüyada sevdiğini taşımak herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, mutsuz olacağına, üzüleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğini kucaklamak sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğini anmak sabır gösterdiği konularda emeline kavuşarak sonunda tüm isteklerine kavuşmuş, huzurlu bir insan olacağına, her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments