Rüyada sevdiğinin oynaması

Rüyada sevdiğinin oynaması sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, hem mal ve para kaybedeceğine, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, çok mutlu olacağına ve rahata ereceğine, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, kırılan kalplerin tamir edilemeyeceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğinin oynaması gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konuları kendi yollarıyla yapmanız konusunda ısrarcı olabilir.

Rüyada sevdiğinin saklanması ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğinin kaçması hayatı boyunca hep sevileceğine, hayattan yana yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin işemesi düşmanlar ile mücadele edeceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına işarettir.

Rüyada sevdiğinin dua istemesi girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına ve kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, kendisini daha huzurlu bir hayata hazırlamak için gereken şartları sağlamak isteyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin gül vermesi uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, günah işlemekten korunacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların allah katında kabul edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğinin ağlaması işlerin düzene gireceğine ve eğitim konusunda yeni bir sayfa açılacağına, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinin oynaması emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, ancak bu durumun biraz uzun süreceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğinin gel demesi elindekileri kaybedeceğine, yokluk içine düşeceğine, rızkında ve malından olacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.