Rüyada sevgilim beni kurtardı

Rüyada sevgilim beni kurtardı yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, büyük maddi ve manevi zarara uğrayacağına, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, belki ölümler görüleceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, insanlara olan güvenin artacağına, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına alamet eder.

Rüyada sevgilim beni kurtardı gördüyseniz:

  • Hayatınıza yeni bir aşk da girebilir.

Rüyada sevgilim beni takmıyor yeniden bir araya geleceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallere yakın bir zamanda kavuşacağına yorulur.

Rüyada sevgilim beni aldatması çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilim beni kurtardı kısmetlerinin bol olacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilim beni bıraktı maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, tabiri caizse ocağının hep tüteceğine delalet eder.

Rüyada sevgilim beni umursamıyor çok büyük sıkıntılar çekeceğine, yakaladığı bütün fırsatların boş çıkacağına, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgilim beni istemeye geldi eğitim hayatında da ileri gideceğine ve çok mutlu olacağına, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına işaret eder.

Rüyada eski sevgilim beni tanımadı işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilim beni öptü sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments