Rüyada sevgilinin göğsünden öpmek

Rüyada sevgilinin göğsünden öpmek sorunların teker teker çözüme kavuşacağına, bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, şifa ve ilaç bulacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, asla yüksünmeyeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin göğsünden öpmek gördüyseniz:

  • Bir tanıdığınızın kişisel problemleriyle çok ilgilisiniz.

Rüyada sevgilinin göğsünden öpmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin göğsünden süt emmek her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, güzel, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin göğsünden süt gelmesi işlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına tabir olunur.

Rüyada göğsünden süt görmek yönetici makamına geleceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sol göğsünden vurulmak ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına alamet eder.

Rüyada sol göğsünden emzirmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada göğsünden yağ çıkması hayatının iyileşeceğine ve güzelleşeceğine, büyük kazançlar getireceğine, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına delalet eder.

Rüyada sağ göğsünden emzirmek güzel işlere imza atacağına, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments