Rüyada sevgilinin nişanlı olduğunu öğrenmek

Rüyada sevgilinin nişanlı olduğunu öğrenmek isteklerinin yerine geleceğine, rahatsızlıkların tedavi edileceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına, rüya sahibinin hikmetli kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin nişanlı olduğunu öğrenmek gördüyseniz:

  • Ufak tefek sakalıklara veya agresif kişilere karşı gerekli tedbirleri alın.

Rüyada sevgilinin nişanlı olduğunu öğrenmek iyi geçineceğine, göğüs germek zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin nişanlı olduğunu görmek aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin başkasıyla nişanlı olduğunu görmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada nişanlı olduğunu öğrenmek önemli yatırımlarda ve iş girişimlerinde bulunmaya, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin nişanlı olduğunu duymak işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, güven kaybı yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada nişanlı olduğunu görmek dini hayırlı bir şekilde girilen işten çok büyük zararlar edilerek çıkılacağına, işlerin bozulacağına, kazancın düşeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının nişanlı olduğunu görmek rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının nişanlı olduğunu görmek çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, çok hayırlı insan olunacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.