Rüyada sevgilinin sana kızdığını görmek

Rüyada sevgilinin sana kızdığını görmek hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, zenginliğini kaybedeceğine, malından ve parasından olacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, çevresindekilerle arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada sevgilinin sana kızdığını gördüyseniz:

  • Artı eksi dengesini kurup gerçekçi olarak fark yaratabilirsiniz.

Rüyada sevgilinin sana kızdığını görmek işine yarayacak bazı kurslara gideceğine, işlerinin düşeceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin sana kızdığını görmek her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bir erkeğin sana kızdığını görmek gülen yüzünün solacağına, hayalini kurduğu şeylerden günden güne uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada kızının sana kızdığını görmek işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocanın sana kızdığını görmek çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, herkesin tanıdığı ve bildiği bir marka olacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada herkesin sana kızdığını görmek kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, bu yüzden bir dönem üzüleceğine, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin sana kızdığını görmek ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin kızdığını görmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.