Rüyada sevgiliyi taşımak

Rüyada sevgiliyi taşımak yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, huzurlu hissedileceğine, yeni bir başlangıç yapmaya delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi taşımak gördüyseniz:

  • Derinleşen düşüncelerinizi eylemlerinizle desteklemeniz gerekiyor.

Rüyada hem sevgiliyi hemde eski sevgiliyi görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, rüya sahibinin şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, karalar bağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi ve yeni sevgiliyi görmek atılacak adımlar sayesinde işlerinin her geçen gün daha da artacağına, sevdiği kişiler ile gireceği bir iş ile birlikte artan özgüveni sayesinde daha büyük işlere gireceğine, tersliklerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi ve eski sevgiliyi görmek en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, parasını dikkatli harcayacağına delalettir.

Rüyada sevgiliyi gömmek rüya sahibinin emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, sağlıklı, huzurlu, yüksek moralli olacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyi çok öpmek ilerleyen yıllarda şöhretli hale geleceğine, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyi soymak kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, iyi bir kariyer edineceğine işarettir.

Rüyada sevgiliyi görmemek zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliyi karşılamak hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.