Rüyada sevgiliyle öpüşmek

Rüyada sevgiliyle öpüşmek kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, edepli olmak ve adap bilmek konularında kişilere hocalık edeceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, düşmanlarla beraber oturmaya, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine, kendi işinin patronu olunacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle öpüşmek gördüyseniz:

  • Kiminle zaman geçirmek istediğinize veya kime ne tür bir yardımda bulunacağınıza karar verecek olan sizsiniz.

Rüyada sevgiliyle yürümek pek az kazanç getireceğine, konforunun ve lüksünün de baki kalacağına inanılır.

Rüyada sevgiliyle tanışmak dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, tabiri caizse yüzünün düşmesine neden olacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliyle dut yemek eksiği kendinde bulacağına, kız çocuğunun olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyle ilgilenmemek çok eğleneceğine, atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına inanılır.

Rüyada sevgiliyle hiç konuşmamak hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle randevulaşmak muradının gerçekleşeceğine, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle konuşmamak büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tartışmak sevgiliyle rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments