Rüyada sevgiliyle yakınlaşmak

Rüyada sevgiliyle yakınlaşmak çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine işarettir.

Rüyada sevgiliyle yakınlaşmak gördüyseniz:

  • Kaynakları veya kazançları paylaşarak başkalarıyla birlikte hareket ederek daha çok şey başarabilirsiniz.

Rüyada sevgiliyle buluşamamak nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle dolaşmak tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle ev görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, rahatsızlık yaratacak bir işe girileceğine delalet eder.

Rüyada sevgiliyle yatmak geçim derdi yaşayacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyle bir eve gitmek başka alanlara yöneleceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliyle el ele koşmak maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına delalettir.

Rüyada sevgiliyle yazışmak huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, kar sağlayacağı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada sevgiliyle öpüşmek terfi alacağına, maddi ve manevi anlamda rahatlığa kavuşacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments