Rüyada sevgiliyle yatmak

Rüyada sevgiliyle yatmak ekonomik gücün çoğalacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliyle yatmak gördüyseniz:

  • Evde yapacağınız değişiklikler ufak sorunlara neden olabilir.

Rüyada sevgiliyle dolaşmak işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, evli ise çocuk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada sevgiliyle avm ye gitmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye delalettir.

Rüyada sevgiliyle basılmak çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle tanışmak huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, iş hayatındaki rakiplerine büyük fark atacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle kavuşmak bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına işaret eder.

Rüyada sevgiliyle çarpışmak içindeki fesadı ve şeytanı susturmayı başaracağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyle buluşamamak çekilen yükün hafifleyeceğine, sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle el ele koşmak yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments