Rüyada şeyhin başını okşaması

Rüyada şeyhin başını okşaması bir süre sosyal hayatından ve lüksünden de yoksun kalacağına, çok iyi işler yapılacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, sevdiği insanlar için tüm imkanlarını seferber edeceğine, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada şeyhin başını okşaması gördüyseniz:

  • Sizin için özel bir kişiyle bağlarınızı kuvvetlendirmenizi sağlayacak kararlar alabilirsiniz.

Rüyada şeyhin başını okşaması kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeyhin öpmesi çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, çok zor bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Rüyada şeyhin kızması vicdan azabı yaşayarak çok kötü durumlara düşüleceğine, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine işarettir.

Rüyada şeyhin tesbih vermesi suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada şeyhin ağladığını görmek dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına işaret eder.

Rüyada bir şeyhin elini öpmek harama göz dikmeyeceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine yorulur.

Rüyada şeyhin elinden su içmek kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada şeyhin eşini görmek hastalanacağına, üzüleceğine, maddi ve manevi yönden yanında hep birileri olacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments