Rüyada sıcak suda oturmak

Rüyada sıcak suda oturmak hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına, güzel bir evliliğe, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, para sıkıntısından kurtulacağına, mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, çalışmaların bol kazanç getireceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada sıcak suda oturmak gördüyseniz:

  • Bağlayıcı sözler vermeden ya da girişimlerde bulunmadan önce iyi düşünün.

Rüyada sıcak suda yüzmek cebinden parasının eksilmeyeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıcak suda oturmak güçten düşeceğine, yorulacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada denizde sıcak suda yüzmek kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, çok büyük projeler gerçekleştirip yüklü miktarda kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada sıcak suda banyo yapmak yeni bir işe geçiş yapılacağına, şansının hep açık olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sıcak suda yanmak masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinin sıcak suda yanması yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, iş güç sahibi olacağına delalettir.

Rüyada sıcak suda bebek yıkamak sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, gittikçe daha artan işlerin karşılanmaması halinde müşterilerin memnun kalmayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine delalettir.

Rüyada sıcak suda yıkanmak hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments