Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine tabir olunur.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi gördüyseniz:

  • Ekstra mesai, ekstra kredi veya fazladan araştırma veya sorgulama gerektirse bile çalışamlara ara vermemenin faydasını görebilirsiniz.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi rahat nefes alınacağına, kafasının ve içinin rahatlayacağına işarettir.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, zorlu bir dönemecin kolayca geçileceğine, hatadan dolayı zarar edeceğine ancak daha sonra işlerini toparlayacağına delalet eder.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına yorulmaktadır.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, rızkının ve kazancının eksilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sigara içmediği halde sigara içmek meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, elinin kolunun bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sigara içmeyen biriyle sigara içmek huzurun bozulacağına ve sıkıntılarla baş etmekte zorluk çekileceğine, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sigara makinesinden sigara kazanmak kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments