Rüyada silah dayanması

Rüyada silah dayanması endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, imkanlarının genişleyeceğine, sorunlu olaylar ile karşılaşacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, bol kazançlı bir işe girileceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına, hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, hem yoklukla hem de sağlık sorunlarıyla mücadele etmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada silah dayanması gördüyseniz:

  • İlk görüşte aşk türünde gelişmelere açık zamanlardasınız.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak enerjisini de, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada silah görmek silah atmak esenleyeceğine, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, saygınlığının da artacağına inanılır.

Rüyada silah ve silah sesi duymak hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, rüya sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada gri silah görmek gönül kapılarının açılacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine delalet eder.

Rüyada taramalı silah kavgaların biteceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.