Rüyada silah kaybetmek

Rüyada silah kaybetmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, manevi olarak hasar alınacağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, aile hayatının kötüye gideceğine, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına delalettir.

Rüyada silah kaybetmek gördüyseniz:

  • Daha çok çevrenize dönüksünüz.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak kişinin yine eskisi gibi neşeli olacağına, bazı konularda önayak olunacağına işarettir.

Rüyada silah görmek silah atmak büyük bir gruba liderlik edileceğine, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına işaret eder.

Rüyada silah görmek silah sesi duymak işlerinin gerileyeceğine, istek ve arzularının gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada silah ve silah sesi duymak hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, hırpalanacağına, darp edileceğine yorulur.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada silah görmek silah sıkmak rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, ana baba dualarının alınacağına, iş sahibi olunacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine yorulur.

Rüyada silah nablusi hastalıkların son bulacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına yorulur.

Rüyada silah çekilmesi yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments