Rüyada silahla baskın yemek

Rüyada silahla baskın yemek ailesinin verdiği desteğe rağmen pek kendisini toparlamayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, allah’ın izni ile sorunların tamamen son bulacağına, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına ve her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, işlerin daha kötüye gideceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada silahla baskın yemek gördüyseniz:

  • Mantıksız veya gerçekçi olmayan taleplerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada silahla baskın yemek aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine, rızkın günden güne genişleyeceğine tabir olunur.

Rüyada silahla baskın yapmak daha zengin hale geleceğine, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada eve baskın olması kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, işlerine dört elle sarılacağına delalettir.

Rüyada silahlı baskın yapmak ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına yorulur.

Rüyada bir yere baskın yapmak rahat bir hayat sürüleceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada polislerin eve baskın yapması yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına, hasretin biteceğine, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada askerlerin eve baskın yapması geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, dost olduğu düşünülen bir kişiden ihanet görüleceğine işarettir.

Rüyada polisin baskın yaptığını görmek mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.