Rüyada sırtında uzun kıllar görmek

Rüyada sırtında uzun kıllar görmek zor durumda kalacağına, yokluğa düşeceğine, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, ailesine sıkıntılardan uzak ve rahat bir hayat yaşatacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işini kaybedeceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, hayatında yeni ve temiz başlangıçlara imza atacağına delalettir.

Rüyada sırtında uzun kıllar gördüyseniz:

  • Ortaklık gerektiren bir girişiminizde diğer tarafla ilgili fikirleriniz değişmeye başlayabilir.

Rüyada sırtında uzun kıllar görmek kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, sevip saydığı bir birey olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada sırtında kıllar çıktığını görmek iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına alamet eder.

Rüyada sırtında kıllar görmek büyük sıkıntılar ile girdiği bir işte yüklü kazançlar elde edeceğine, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada başkasının sırtında kıllar görmek sorun üzerine sorun yaşanacağına, kişinin gönlünden geçenlerin bir bir çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacaklarında uzun kıllar görmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, adından konuşulur olacağına, terfi edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada uzun kıllar görmek çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine, güzel ve mutlu günler görüleceğine rivayet eder.

Rüyada yüzünde uzun kıllar görmek sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, fesatlıklar içinde kalınacağına tabir olunur.

Rüyada vücudunda uzun kıllar görmek çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.